RURIS A7

| Motor | TEZ |
| Motor típusa | Kétütemű motor |
| Gyújtás | Elektronikus |
| Teljesítmény | 1 LE |
| Hengerűrtartalom | 26 cm3 |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 0.5 l |
| Fúvócső átmérője | 34 mm |
| Fordulatszám | 7200 rpm |
| Propeller | Aprító késekkel |
| Funkció | Fúvó/szívó |
| Súly | 4.5 kg |
| Garancia | 24 hó |
