RURIS AquaPower 4010S

| Motor teljesítmény | 1800 W |
| Max. szívási mélység | 9 m |
| Max. emelési magasság | 70 m |
| Tartály térfogata | 24 l |
| Vízhozam | 60 l/min |
| Turbina | Bronz |
| Tekercselés | Alumínium |
| Összekötő cső | 55 cm |
| Garancia | 24 hó |


| Motor teljesítmény | 1800 W |
| Max. szívási mélység | 9 m |
| Max. emelési magasság | 70 m |
| Tartály térfogata | 24 l |
| Vízhozam | 60 l/min |
| Turbina | Bronz |
| Tekercselés | Alumínium |
| Összekötő cső | 55 cm |
| Garancia | 24 hó |