RURIS 300S

| Motor | KHUMMA |
| Motor típusa | Kétütemű motor |
| Motor teljesítmény | 1 LE |
| Hengerűrtartalom | 31 cm3 |
| Gyújtórendszer | Elektronikus |
| Indítás | Manuális |
| Üzemanyag típus | Benzin/olaj keverék |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 0.7 l |
| Üzemanyagfogyasztás | 0.9 l/h |
| Üzemanyag keverési arány | 25 ml olaj / 1l benzin |
| Hám | Hátra vehető |
| Vágási átmérő | 254 mm |
| Átlagos vágási sugár | 2100 mm |
| Szár átmérője | 28 mm |
| Súly | 7.6 kg |
| Tartozékok | Damilfej, vágókés |
RURIS 300S

| Motor | KHUMMA |
| Motor típusa | Kétütemű motor |
| Motor teljesítmény | 1 LE |
| Hengerűrtartalom | 31 cm3 |
| Gyújtórendszer | Elektronikus |
| Indítás | Manuális |
| Üzemanyag típus | Benzin/olaj keverék |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 0.7 l |
| Üzemanyagfogyasztás | 0.9 l/h |
| Üzemanyag keverési arány | 25 ml olaj / 1l benzin |
| Hám | Hátra vehető |
| Vágási átmérő | 254 mm |
| Átlagos vágási sugár | 2100 mm |
| Szár átmérője | 28 mm |
| Súly | 7.6 kg |
| Tartozékok | Damilfej, vágókés |
