RURIS RXR600

| Motor típusa | Elektromos szénkefe nélkül |
| Li-ion akkumulátor feszültség | 28 V |
| Li-ion akkumulátor kapacitás | 2 Ah |
| Töltési idő | 90 perc |
| Működési idő | 45 perc |
| Vágási szélesség | 180 mm |
| Maximum emelkedési szög | 20° |
| Maximum sebesség | 0,4 m/s |
| Maximum munkaterület | 600 m2 |
| Garancia | 24 hónap |
