RURIS RXi3000

| Motor típusa | Elektromos |
| Li-ion akkumulátor feszültség | 36V (2x18V) |
| Li-ion akkumulátor kapacitás | 2 Ah |
| Töltési idő | 1 óra |
| Vágási magasság | 25-75 mm |
| Vágási átmérő | 340 mm |
| Fűgyűjtő zsák | 30 l |
| Súly | 11.5 kg |
| Garancia | 24 hónap |


| Motor típusa | Elektromos |
| Li-ion akkumulátor feszültség | 36V (2x18V) |
| Li-ion akkumulátor kapacitás | 2 Ah |
| Töltési idő | 1 óra |
| Vágási magasság | 25-75 mm |
| Vágási átmérő | 340 mm |
| Fűgyűjtő zsák | 30 l |
| Súly | 11.5 kg |
| Garancia | 24 hónap |