RURIS RS2000

| Típus | Elektromos-manuális, háti permetező |
| Tartály térfogata | 20 l |
| Üzemi nyomás | 3.1/min-80PSI (5,5 bar) |
| Szórószár | Fém, teleszkópos |
| Szíjak | Strapabíró |
| Akkumulátor | 12V, 8Ah |
| Üzemidő | 4 óra |
| Súly | 5.9 kg |


| Típus | Elektromos-manuális, háti permetező |
| Tartály térfogata | 20 l |
| Üzemi nyomás | 3.1/min-80PSI (5,5 bar) |
| Szórószár | Fém, teleszkópos |
| Szíjak | Strapabíró |
| Akkumulátor | 12V, 8Ah |
| Üzemidő | 4 óra |
| Súly | 5.9 kg |