RURIS Vulcano 2000 Direkt égésű hőágyú

| Teljesítmény | 20kW |
| Légszállítás | 550 m3/h |
| btu | 68.240 |
| Üzemanyag | Diesel |
| Üzemanyag fogyasztás | 1,9 l/h |
| Üzemanyag tartály kapacitása | 12l |
| Hálózati feszültség | 220-240V ~50Hz |
| Méret | 660x260x380 mm |
| Súly | 10 kg |


| Teljesítmény | 20kW |
| Légszállítás | 550 m3/h |
| btu | 68.240 |
| Üzemanyag | Diesel |
| Üzemanyag fogyasztás | 1,9 l/h |
| Üzemanyag tartály kapacitása | 12l |
| Hálózati feszültség | 220-240V ~50Hz |
| Méret | 660x260x380 mm |
| Súly | 10 kg |