RURIS 280C

| Motor | KHUMMA |
| Motor típusa | Kétütemű motor |
| Motor teljesítmény | 1 LE |
| Hengerűrtartalom | 26 cm3 |
| Gyújtórendszer | Elektronikus |
| Indítás | Manuális |
| Üzemanyag típus | Benzin/olaj keverék |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 0.55 l |
| Üzemanyagfogyasztás | 0.9 l/h |
| Üzemanyag keverési arány | 25 ml olaj / 1l benzin |
| Hám | Dupla öv |
| Markolat | Ergonómikus |
| Markolat támasz | Ergonómikus |
| Jobb markolat vibrációja | Üresjáratban: 6.303 m/s2, használat közben: 5.323 m/s2 |
| Bal markolat vibrációja | Üresjáratban: 6.128 m/s2, használat közben: 5.362 m/s2 |
| Vágási átmérő | 254 mm |
| Átlagos vágási sugár | 2100 mm |
| Szár átmérője | 28 mm |
| Súly | 7 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Tartozékok | Damilfej, vágókés, PRO hám, lábszárvédő, védőszemüveg |
RURIS 280C

| Motor | KHUMMA |
| Motor típusa | Kétütemű motor |
| Motor teljesítmény | 1 LE |
| Hengerűrtartalom | 26 cm3 |
| Gyújtórendszer | Elektronikus |
| Indítás | Manuális |
| Üzemanyag típus | Benzin/olaj keverék |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 0.55 l |
| Üzemanyagfogyasztás | 0.9 l/h |
| Üzemanyag keverési arány | 25 ml olaj / 1l benzin |
| Hám | Dupla öv |
| Markolat | Ergonómikus |
| Markolat támasz | Ergonómikus |
| Jobb markolat vibrációja | Üresjáratban: 6.303 m/s2, használat közben: 5.323 m/s2 |
| Bal markolat vibrációja | Üresjáratban: 6.128 m/s2, használat közben: 5.362 m/s2 |
| Vágási átmérő | 254 mm |
| Átlagos vágási sugár | 2100 mm |
| Szár átmérője | 28 mm |
| Súly | 7 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Tartozékok | Damilfej, vágókés, PRO hám, lábszárvédő, védőszemüveg |
