RURIS SF7A106

| Motor típusa | Elektromos |
| Vágási magasság | 24/45/60 mm |
| Vágási átmérő | 330 mm |
| Motor fordulatszáma | 3300 rpm |
| Teljesítmény | 1200W |
| Tápfeszültség | 230/240V – 50Hz |
| Fűgyűjtő zsák | 25 l |
| Súly | 11.5 kg |
| Garancia | 24 hónap |


| Motor típusa | Elektromos |
| Vágási magasság | 24/45/60 mm |
| Vágási átmérő | 330 mm |
| Motor fordulatszáma | 3300 rpm |
| Teljesítmény | 1200W |
| Tápfeszültség | 230/240V – 50Hz |
| Fűgyűjtő zsák | 25 l |
| Súly | 11.5 kg |
| Garancia | 24 hónap |