RURIS AQUA 40

| Teljesítmény | 750W |
| Maximum emelési magasság | 100 m |
| Maximum bemerülési mélység | 15 m |
| Szállítási teljesítmény | 1.8 m3/h |
| Szintek | Csavaros típus |
| Védelmi osztály | IP68 |
| Maximum üzemi hőmérséklet | 35°C |
| Víz típusa | Tiszta |
| Maximum szemcseméret | 0.05 mm |
| Indítás/óra | 30 |
| Szívócsonk átmérője | 1” |
| Szivattyú átmérője | 4” |
| Szivattyú magassága | 59 cm |
| Ház anyaga | Rozsdamentes acél |
| Turbina anyaga | – |
| Motor hűtése | Olaj |
| Kábelhossz | 15 m |
| Tekercselés | 100% réz |
| Irányítópanel | Nincs |
| Úszókapcsoló | Nincs |
| Feszültség | 230V / 50Hz |
| Súly | 12.4 kg |
| Garancia | 24 hónap |
RURIS AQUA 40

| Teljesítmény | 750W |
| Maximum emelési magasság | 100 m |
| Maximum bemerülési mélység | 15 m |
| Szállítási teljesítmény | 1.8 m3/h |
| Szintek | Csavaros típus |
| Védelmi osztály | IP68 |
| Maximum üzemi hőmérséklet | 35°C |
| Víz típusa | Tiszta |
| Maximum szemcseméret | 0.05 mm |
| Indítás/óra | 30 |
| Szívócsonk átmérője | 1” |
| Szivattyú átmérője | 4” |
| Szivattyú magassága | 59 cm |
| Ház anyaga | Rozsdamentes acél |
| Turbina anyaga | – |
| Motor hűtése | Olaj |
| Kábelhossz | 15 m |
| Tekercselés | 100% réz |
| Irányítópanel | Nincs |
| Úszókapcsoló | Nincs |
| Feszültség | 230V / 50Hz |
| Súly | 12.4 kg |
| Garancia | 24 hónap |
